Oprawka do imaków T.2 szybkowymiennych Indexa IND4455040K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
113,87 €
Cena regularna:
92,57 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka do imaków T.2 szybkowymiennych Indexa IND4455040K
Indexa IND-445-5040K
IND4455040K
Oprawka do imaków szybkowymiennych T.2 Indexa IND4455040K
IND-445-5040K
Opis produktu
Typ standardowyOprawki do szybkowymiennych imaków
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| B | 50mm |
| Producent | Indexa |
| C | 40mm |
| D | 12mm |
| E | 22mm |
| Kod EAN13 | 5036140060326 |
| Kod eCl@ss | 28039190 |
| F | 19mm |
| Lumens | 98.5mm |
| Głębokosć całk./opak. | 120 |
| Długość całk./opak. | 42 |
| Waga całkowita | 1.1 |
| Szerokość całk./opak. | 100 |
| Nr produktu | IND-445-5040K |
| Kod UNSPSC | 23242106 |
| Used On | T.2 |
SM.CK016,456,3ZLNE