Oprawka do imaków T.2T VEE szybkowymiennych Indexa IND4455150K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
607,30 zł
Cena regularna:
493,74 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka do imaków T.2T VEE szybkowymiennych Indexa IND4455150K
Indexa IND-445-5150K
IND4455150K
Oprawka do imaków szybkowymiennych T.2T VEE Indexa IND4455150K
IND-445-5150K
Opis produktu
Typ VeeOprawki do szybkowymiennych imaków
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| B | 57mm |
| Producent | Indexa |
| C | 40mm |
| D | 14mm |
| d Max | 19mm |
| E | 28.5mm |
| Kod EAN13 | 5036140060388 |
| Kod eCl@ss | 28039190 |
| F | 19mm |
| G | 24mm |
| Lumens | 98.5mm |
| Nr produktu | IND-445-5150K |
| Kod UNSPSC | 23242106 |
| Used On | T.2T |
SM.CK016,508,9ZLNE