Oprawka do imaków T.2T szybkowymiennych Indexa IND4455050K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
562,40 zł
Cena regularna:
457,24 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka do imaków T.2T szybkowymiennych Indexa IND4455050K
Indexa IND-445-5050K
IND4455050K
Oprawka do imaków szybkowymiennych T.2T Indexa IND4455050K
IND-445-5050K
Opis produktu
Typ standardowyOprawki do szybkowymiennych imaków
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| B | 57mm |
| Producent | Indexa |
| C | 40mm |
| D | 14mm |
| E | 28.5mm |
| Kod EAN13 | 5036140060333 |
| Kod eCl@ss | 28039190 |
| F | 19mm |
| Lumens | 98.5mm |
| Głębokosć całk./opak. | 125 |
| Długość całk./opak. | 40 |
| Waga całkowita | 1.1 |
| Szerokość całk./opak. | 100 |
| Nr produktu | IND-445-5050K |
| Kod UNSPSC | 23242106 |
| Used On | T.2T |
SM.CK016,475,6ZLNE