Oprawka do imaków T.3 VEE szybkowymiennych Indexa IND4455160K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
190,60 €
Cena regularna:
154,96 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka do imaków T.3 VEE szybkowymiennych Indexa IND4455160K
Indexa IND-445-5160K
IND4455160K
Oprawka do imaków szybkowymiennych T.3 VEE Indexa IND4455160K
IND-445-5160K
Opis produktu
Typ VeeOprawki do szybkowymiennych imaków
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| B | 70mm |
| Producent | Indexa |
| C | 48.5mm |
| D | 17.5mm |
| d Max | 25.5mm |
| E | 35mm |
| Kod EAN13 | 5036140060395 |
| Kod eCl@ss | 28039190 |
| F | 23mm |
| G | 28.5mm |
| Lumens | 124mm |
| Nr produktu | IND-445-5160K |
| Kod UNSPSC | 23242106 |
| Used On | T.3 |
SM.CK016,613,3ZLNE