Oprawka do narzynek 1-1/2" Kennedy KEN5188150K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka do narzynek 1-1/2" Kennedy KEN5188150K
Kennedy KEN-518-8150K
Oprawka do NARZYNEK 1-1/2"
KEN-518-8150K
Opis produktu
Solidnie wykuta stalowa konstrukcja dla zwiększenia żywotności produktu z ruchomą głowicą dla poręcznego mocowania. Zaprojektowane do współpracy z szeroką gamą zróżnicowanych wielkości okrągłych narzynek.Posiada trzy śruby łatwo mocujące narzynki na pozycji i pozwala utrzymać wyrównanie podczas tworzenia gwintów, robiąc to w doskonałej jakości i czystości.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140002555 |
| Kod eCl@ss | 21010200 |
| Liczba sztuk lub elementów | |
| Outside Diameter | 1 1/2" calowe |
| Głębokosć całk./opak. | 17 |
| Długość całk./opak. | 210 |
| Waga całkowita | 0.415 |
| Szerokość całk./opak. | 60 |
| Size Type | Single Size |
| Nr produktu | KEN-518-8150K |
| Typ | Die Stock |
| Kod UNSPSC | 27111722 |
| Waga elementu | 400g |
KEN5188150K
OPRAWKA DO NARZYNEK 1-1/2" Kennedy
KEN-518-8150K
SM.CK016,40,7ZLNE
Narzędzia Cromwell