Oprawka stała do gwintowania bez kompensacji osiowej MAS Indexa IND1448510K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$334.75
Cena regularna:
$272.15
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka stała do gwintowania bez kompensacji osiowej MAS Indexa IND1448510K
IND1448510K
BT40 SZ1 RIGID TAP HOLDER QC COOLANT INDEXA IND1448510K
IND-144-8510K
KC-016,1109ZN/SM.[NM]
Z wewnętrznym chłodzeniem. Odpowiednie do użycia w maszynach CNC ustawianych na sztywne gwintowanie.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Indexa |
| Rozmiar tulejki | SC19 |
| Dimensions D | 33mm |
| Dimensions l | 67 mm |
| EAN13 | 5036140285255 |
| Range | M3-M12 |
| Shank | BT40 |
| Oznaczenie | IND-144-8510K |
| UNSPSC | 27112807 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| D | 33.0mm |
| Shank Size | BT40 |
| l | 67mm |
| Collet Size (d) | SC19 |
| Tapping Range | M3-M12 |