Oprawka zaciskowa BT40-ER16-150 ER Indexa IND1442802K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
503,70 zł
Cena regularna:
409,51 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka zaciskowa BT40-ER16-150 ER Indexa IND1442802K
Indexa IND-144-2802K
IND1442802K
Oprawka zaciskowa BT40-ER16-150 ER Indexa IND1442802K
IND-144-2802K
SM.CK016,404,3ZLNE
BT = BT-MAS 403
Najpopularniejszy system mocowania narzędzi z tulejkami w Europie. Sposób mocowania narzędzi tnących zapewnia koncentryczność i pewność chwytu. Możliwość dostępu głębokich otworów.
BT = BT-MAS 403.......(patrz główny obrazek)
DN = DIN69871/A.......
IS = ISO/DIN 2080/
QC = ISO/DIN 2080
Szybkomocujące......
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Collet Diameter | ER16 |
| D | 28 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140083349 |
| eCl@ss Code | 21020490 |
| Lumens | 150 mm |
| Typ chwytu | BT40 |
| Supplier Part No. | 1442802K |
| UNSPSC Code | 27112807 |
| Waga elementu | 1240 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Chuck Type | |
| Długość całkowita | 150mm |
| Numer produktu | BT40-ER16-150 |
| Shank | BT40 |
| Waga | 1240 g gram kg |
| Średnica | 28mm |
| Collet Capacity | ER16 |
| Standard, norma | BT = BT-MAS 403 |