Oprawka zaciskowa BT40-SL20-037 z mocowaniem bocznym Indexa IND1443453K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
346,90 zł
Cena regularna:
282,03 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka zaciskowa BT40-SL20-037 z mocowaniem bocznym Indexa IND1443453K
Indexa IND-144-3453K
IND1443453K
Oprawka zaciskowa z mocowaniem bocznym BT40-SL20-037 Indexa IND1443453K
IND-144-3453K
SM.CK016,286,6ZLNE
Krótkie
Do użytku z frezami trzpieniowymi, adaptorami i tulejkami z chwytem Weldon’a. Produkowane z najsurowszymi standardami jakości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| D | 50 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140083554 |
| eCl@ss Code | 21021101 |
| Lumens | 37 mm |
| Waga całkowita | 0.895 |
| Typ chwytu | BT40 |
| Spigot Diameter | SL20 |
| Supplier Part No. | 1443453K |
| UNSPSC Code | 23290000 |
| Waga elementu | 1.07 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 37mm |
| Numer produktu | BT40-SL20-037 |
| Spigot Diameter | SL20 |
| Waga | 1.07kg |
| Średnica | 50mm |
| Typ chwytu | BT40 |
| Size | |
| Bore Size | mm |