Oprawka zaciskowa BT40-SL25-090 z mocowaniem bocznym Indexa IND1443456K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$107.67
Cena regularna:
$87.53
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka zaciskowa BT40-SL25-090 z mocowaniem bocznym Indexa IND1443456K
Indexa IND-144-3456K
IND1443456K
Oprawka zaciskowa z mocowaniem bocznym BT40-SL25-090 Indexa IND1443456K
IND-144-3456K
SM.CK016,322,6ZLNE
Długości standardowe
Do użytku z frezami trzpieniowymi, adaptorami i tulejkami z chwytem Weldon’a. Produkowane z najsurowszymi standardami jakości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| D | 65 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140083585 |
| eCl@ss Code | 21021101 |
| Lumens | 90 mm |
| Waga całkowita | 2.18 |
| Typ chwytu | BT40 |
| Spigot Diameter | SL25 |
| Supplier Part No. | 1443456K |
| UNSPSC Code | 23290000 |
| Waga elementu | 2295 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 90mm |
| Numer produktu | BT40-SL25-090 |
| Spigot Diameter | SL25 |
| Waga | 2.29kg |
| Średnica | 65mm |
| Typ chwytu | BT40 |
| Size | |
| Bore Size | mm |