Oprawka zaciskowa BT40-SL32-100 z mocowaniem bocznym Indexa IND1443458K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$108.85
Cena regularna:
$88.50
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka zaciskowa BT40-SL32-100 z mocowaniem bocznym Indexa IND1443458K
Indexa IND-144-3458K
IND1443458K
Oprawka zaciskowa z mocowaniem bocznym BT40-SL32-100 Indexa IND1443458K
IND-144-3458K
SM.CK016,326,2ZLNE
Długości standardowe
Do użytku z frezami trzpieniowymi, adaptorami i tulejkami z chwytem Weldon’a. Produkowane z najsurowszymi standardami jakości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| D | 72 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140083608 |
| eCl@ss Code | 21021101 |
| Lumens | 100 mm |
| Waga całkowita | 2.72 |
| Typ chwytu | BT40 |
| Spigot Diameter | SL32 |
| Supplier Part No. | 1443458K |
| UNSPSC Code | 23290000 |
| Waga elementu | 2870 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 100mm |
| Numer produktu | BT40-SL32-100 |
| Spigot Diameter | SL32 |
| Waga | 2.87kg |
| Średnica | 72mm |
| Typ chwytu | BT40 |
| Size | |
| Bore Size | mm |