Oprawka zaciskowa BT50-SL16-080 z mocowaniem bocznym Indexa IND1443498K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$154.07
Cena regularna:
$125.26
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka zaciskowa BT50-SL16-080 z mocowaniem bocznym Indexa IND1443498K
Indexa IND-144-3498K
IND1443498K
Oprawka zaciskowa z mocowaniem bocznym BT50-SL16-080 Indexa IND1443498K
IND-144-3498K
SM.CK016,461,7ZLNE
Długości standardowe
Do użytku z frezami trzpieniowymi, adaptorami i tulejkami z chwytem Weldon’a. Produkowane z najsurowszymi standardami jakości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| D | 48 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140083615 |
| eCl@ss Code | 21021101 |
| Lumens | 48 mm |
| Waga całkowita | 4.24 |
| Typ chwytu | BT50 |
| Spigot Diameter | SL16 |
| Supplier Part No. | 1443498K |
| UNSPSC Code | 23290000 |
| Waga elementu | 4299 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 80mm |
| Numer produktu | BT50-SL16-080 |
| Spigot Diameter | SL16 |
| Waga | 4.3kg |
| Średnica | 48mm |
| Typ chwytu | BT50 |
| Size | |
| Bore Size | mm |