Oprawka zaciskowa DN40-ER40-070 ER Indexa IND1442720K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
516,60 zł
Cena regularna:
420,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka zaciskowa DN40-ER40-070 ER Indexa IND1442720K
Indexa IND-144-2720K
IND1442720K
Oprawka zaciskowa DN40-ER40-070 ER Indexa IND1442720K
IND-144-2720K
SM.CK016,423,9ZLNE
Najpopularniejszy system mocowania narzędzi z tulejkami w Europie. Sposób mocowania narzędzi tnących zapewnia koncentryczność i pewnosć chwytu. Możliwość dostępu głębokich otworów.
BT = BT-MAS 403.......(patrz główny obrazek)
DN = DIN69871/A.......
IS = ISO/DIN 2080/
QC = ISO/DIN 2080
Szybkomocujące......
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Collet Diameter | ER40 |
| D | 63 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140083295 |
| eCl@ss Code | 21020490 |
| Lumens | 70 mm |
| Typ chwytu | DN40 |
| Supplier Part No. | 1442720K |
| UNSPSC Code | 27112807 |
| Waga elementu | 1293 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Chuck Type | |
| Długość całkowita | 70mm |
| Numer produktu | 7617-40-ER40-70 |
| Shank | DN40 |
| Waga | 1293 g gram kg |
| Średnica | 63mm |
| Collet Capacity | ER40 |
| Standard, norma | DIN 69871/A |