Organizer narzędzi Tote duży Kennedy KEN5932070K PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TOOL TOTE ORGANISER LARGE Kennedy KEN5932070K
Kennedy KEN-593-2070K
KEN5932070K
TOOL TOTE ORGANISER LARGE Kennedy
KEN-593-2070K
SM.CK016,48,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Ten wielofunkcyjny organizator narzędzi typu TOTE jest idealnym sposobem na przechowywanie oraz transport narzędzi. Organizator typu TOTE zapewnia dwie głębokości tac do przechowywania, wbudowane uchwyty narzędziowe oraz żebrowany uchwyt zapewniający pewny chwyt.
Wymiary: (Dł. Wys. Szer.): 110 x 392 x 281mm.
Waga brutto: 410g.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140224896 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Głębokość całk. | 200 |
| Długość całkowita | 520 |
| Waga całkowita | 0.87 |
| Szerokość całk. | 340 |
| Supplier Part No. | 5932070K |
| UNSPSC Code | 24112401 |
| Waga | 870 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Dark Grey |
| Numer produktu | EMNIK MONTERSKI |
| Typ | Tote Trays |
| Waga | 0.87 kg kilogramg |
| Number of Compartments | 2 |
| Additional Features | Built-In Tool Holders Ideal For Storing & Transporting Tools Multi-Purpose Deep Tote Tray Ribbed Handle For Extra Grip |
| Product Material | Impact Resistent Plastic |
| Product Dimensions in mm | Depth 200 Length 520 Width 340 |