Osłona do przecinaków 16mm 120mm Kennedy KEN5059050K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Do przecinaków 16mm; 5/8"
- Długość rękojeści: 120mm
Skonstruowana z bardzo odpornego na uderzenia plastiku, pozwala przekierować siłę chybionego uderzenia bezpiecznie z dala od dłoni operatora. Do użycia z ośmiokątnymi przecinakami kamieniarskimi.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140110267 |
| Kod eCl@ss | 21040605 |
| Długość | 120mm |
| Głębokosć całk./opak. | 80 |
| Długość całk./opak. | 110 |
| Waga całkowita | 115g |
| Szerokość całk./opak. | 80 |
| Nr produktu | KEN-505-9050K |
| To Suit Octogon Size | 16mm |
| Kod UNSPSC | 27111901 |