Ostrza odłamywane 13 segmentów 100szt. Kennedy KEN5372120K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ostrza odłamywane 13 segmentów 100szt. Kennedy KEN5372120K
Kennedy KEN-537-2120K
Ostrza odłamywalne, 13 SEG. (opak-100)
KEN-537-2120K
Opis produktu
Ostrza przemysłowe Kennedy posiadają wzmocnione krawędzie o podwyższonej ostrości i żywotności. Długi okres użytkowania ostrzy.18x100mm = 8-członowe ostrze.
9x55mm = 8-członowe ostrze.
9x91mm = 13-członowe ostrze.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 91mm |
| Szerokość ostrza | 9mm |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140014688 |
| Kod eCl@ss | 21040602 |
| Głębokosć całk./opak. | 25 |
| Długość całk./opak. | 105 |
| Waga całkowita | 0.235 |
| Szerokość całk./opak. | 28 |
| Pack Quantity | 100 |
| Nr produktu | KEN-537-2120K |
| Kod UNSPSC | 27111501 |
| Waga elementu | 108g |
KEN5372120K
OSTRZA ODLAMYWALNE, 13 SEG. (opak-100) Kennedy
KEN-537-2120K
SM.CK016,36,9ZLNE
Narzędzia Cromwell