Ostrza odłamywane 8 segmentów 18x100mm do noży opakowanie 10szt. Kennedy KEN5372050K MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wysokiej jakości ostrza przemysłowe Kennedy posiadają wzmocnione krawędzie o podwyższonej ostrości i żywotności. Długi okres użytkowania ostrzy.
Rozmiar 18x100mm = 8-członowe ostrze.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 100mm |
| Szerokość ostrza | 18mm |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140114944 |
| Kod eCl@ss | 21040602 |
| Głębokosć całk./opak. | 10 |
| Długość całk./opak. | 125 |
| Waga całkowita | 0.07kg |
| Szerokość całk./opak. | 20 |
| Pack Quantity | 10 |
| Kod UNSPSC | 27111501 |
| Waga elementu | 70g |
KEN-537-2050K