Ostrza zapasowe do noża kieszonkowego składanego 5 szt. Yamoto YMT5371520K PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ostrza zapasowe do noża kieszonkowego składanego 5 szt. Yamoto YMT5371520K
Yamoto YMT-537-1520K
YMT5371520K
KC-016,6,1ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 5 |
| Marka, producent | Yamoto |
| EAN13 | 5036140212640 |
| ecl@ss | 29039001 |
| Głębokość całkowita | 15 |
| Długość całkowita | 120 |
| Waga całkowita | 0.022 |
| Szerokość całk. | 65 |
| Oznaczenie | YMT-537-1520K |
| UNSPSC | 27111504 |
| Weight per pk | 22 g |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 27mm |
| Typ ostrza | Rigid |
| Szerokość ostrza | 15mm |
| Closed Length | mm |
| Handle Colour | |
| Number of Blades | 5 |
| Długość całkowita | 50mm |
| Numer produktu | |
| Type | Replacement Blade |
| Materiał ostrza | Stal węglowa |
| Handle Material | |
| Blade Dimensions | 65mm x 15mm |
| Compatible Materials | Adhesive Tape Cardboard Paper Plastic Shrink Wrap/Stretch Film |
| Blade Shape | Straight |
| Reusability | Multiple Use/Replaceable Blades |
| Hand Preference | |
| Number of Functions | |
| Blade Edge Type | Standard |
| Blade Operation | Folding |
| Knife Features |