Ostrza zapasowe do piły kabłąkowej 21" Rutland RTL5227930K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ostrza zapasowe do piły kabłąkowej 21" Rutland RTL5227930K
Rutland RTL-522-7930K
RTL5227930K
OSTRZA ZAPASOWE DO PILY KABLAKOWEJ 21" Rutland
RTL-522-7930K
SM.CK016,10,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Ostrza zapasowe do pił kabłąkowych
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całk. | 530 |
| Szerokość całk. | 20 |
| Głębokość całk. | 3 |
| Waga | 0.054 |
| UNSPSC Code | 27112802 |
| Producent | Rutland Contrators Tools |
| Supplier Part No. | RTL-522-7930K |
| EAN13 Barcode | 5036140158375 |
| Waga 10 elementów | 560 g |
| Długość ostrza | 530 mm |
| Długość ostrza | 21" cal |