Ostrza zapasowe do piły kabłąkowej 24" Rutland RTL5227950K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ostrza zapasowe do piły kabłąkowej 24" Rutland RTL5227950K
Rutland RTL-522-7950K
RTL5227950K
OSTRZA ZAPASOWE DO PILY KABLAKOWEJ 24" Rutland
RTL-522-7950K
SM.CK016,11,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Ostrza zapasowe do pił kabłąkowych
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 610 |
| Szerokość całk. | 20 |
| Głębokość całk. | 3 |
| Waga całkowita | 0.064 |
| UNSPSC Code | 27112802 |
| Producent | Rutland Contrators Tools |
| Supplier Part No. | RTL-522-7950K |
| EAN13 Barcode | 5036140158382 |
| Waga 10 elementów | 750 g |
| Długość ostrza | 610 mm |
| Długość ostrza | 24" cal |