Ostrze 13-członowe odłamywalne do noży 10szt. Yamoto YMT5371080K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ostrze 13-członowe odłamywalne do noży 10szt. Yamoto YMT5371080K
Yamoto YMT-537-1080K
YMT5371080K
13-SEG MINI SNAP-OFF BLADES (PK-10) Yamoto YMT5371080K
Yamoto YMT-537-1080K
SM.CK016,3,3ZLNE
Najlepsza oferta za t... cenę. Ostrza dłużej wytrzymują oraz ich wymiana jest łatwa, bezpieczne sposób odłamywania segmentu aby odnowić krawędź natarcia ostrza.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 10 |
| Producent | Yamoto |
| EAN13 Barcode | 5036140253827 |
| eCl@ss Code | 21040602 |
| Number of Segments | 13 |
| Supplier Part No. | YMT-537-1080K |
| UNSPSC Code | 27111501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 91mm |
| Szerokość ostrza | 9mm |
| Długość całkowita | 91mm |
| Typ | Replacement Blade |
| Number of Segments | 13 |
| Materiał ostrza | Stal węglowa |
| Blade Dimensions | 91x9 |
| Compatible Materials | Adhesive Tape Cardboard Paper Plastic Shrink Wrap/Stretch Film |
| Blade Shape | Straight |
| Blade Edge Type | Standard |
| Pack Quantity | 10 |