Ostrze 8-członowe odłamywalne do noży 100szt. Yamoto YMT5371020K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ostrze 8-członowe odłamywalne do noży 100szt. Yamoto YMT5371020K
Yamoto YMT-537-1020K
YMT5371020K
8-SEG STANDARD SNAP-OFF BLADES (opak-100) Yamoto YMT5371020K
Yamoto YMT-537-1020K
SM.CK016,55ZLNE
Najlepsza oferta za t... cenę. Ostrza dłużej wytrzymują oraz ich wymiana jest łatwa, bezpieczne sposób odłamywania segmentu aby odnowić krawędź natarcia ostrza.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 100 |
| Producent | Yamoto |
| EAN13 Barcode | 5036140253810 |
| eCl@ss Code | 21040602 |
| Number of Segments | 8 |
| Supplier Part No. | YMT-537-1020K |
| UNSPSC Code | 27111501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 100mm |
| Szerokość ostrza | 18mm |
| Długość całkowita | 100mm |
| Typ | Replacement Blade |
| Number of Segments | 8 |
| Materiał ostrza | Stal węglowa |
| Blade Dimensions | 100x18 |
| Compatible Materials | Adhesive Tape Cardboard Paper Plastic Shrink Wrap/Stretch Film |
| Blade Shape | Straight |
| Blade Edge Type | Standard |
| Pack Quantity | 100 |