Ostrze zapasowe płaskie do pilnika stolarskiego Kennedy KEN5972020K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ostrze zapasowe płaskie do pilnika stolarskiego Kennedy KEN5972020K
Kennedy KEN-597-2020K
Zapasowe ostrze płaskie do PILNIKA stolarskiego
KEN-597-2020K
Opis produktu
Pasuje do:Pilnik płaski - prosty uchwyt (Flat File)
Strug płaski (Plane)
Strugi równiaki (Block Plane)
Strug skrobak (Shaver Tool)
Zdzierak okrągły - prosty (Round File)
Typ ostrza:
Flat = Płaskie
Half-Round = Półokrągłe
Curved = Zagiete
Round = Okrągłe
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Blade Dimensions | 255mmx40mmmm |
| Długość ostrza | 255mm |
| Materiał ostrza | Carbon Steel |
| Blade Shape | Flat |
| Szerokość ostrza | 40mm |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140144033 |
| Kod eCl@ss | 21043090 |
| For Use With | Flat File |
| Nr produktu | KEN-597-2020K |
| Typ | Replacement Blade |
| Kod UNSPSC | 27111900 |
KEN5972020K
OSTRZE ZAPASOWE PLASKIE DO PILNIKA STOLARSKIEGO Kennedy
KEN-597-2020K
SM.CK016,9,3ZLNE
Narzędzia Cromwell