Oświetlenie robocze z dwiema oprawami 240V Kennedy KEN2823860K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
52,84 €
Cena regularna:
42,96 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kennedy Oświetlenie robocze z dwiema oprawami 240V KEN2823860K
Kennedy KEN-282-3860K
KEN2823860K Kennedy OSWIETLENIE ROBOCZE Z DWIEMA OPRAWAMI 240V
Oprawy halogenowe wolframowe 2 x 500 W wraz z 5 m kablem i wtyczką. Z żarnikiem halogenowym wolframowym. Mocny, wykonany całkowicie z aluminium trójnóg o nastawnej wysokości, w granicach 0,6 - 1,7 m. Spełnia warunki IP44.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140018686 |
| eCl@ss Code | 27110625 |
| Głębokość całk. | 609 |
| Długość całkowita | 327 |
| Waga całkowita | 5.8 |
| Szerokość całk. | 170 |
| Supplier Part No. | 2823860K |
| UNSPSC Code | 39111613 |
| WEEE Compliant | Yes |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Lumens | lm lumen |
| Głębokość całk. | mm |
| Wysokość całkowita | mm |
| Szerokość całk. | mm |
| Power Source | Plug-In |
| Sensor Type | No Sensor |
| Voltage | 240 V voltage |
| Maximum Wattage | 500 W watt |
| Bulb Type | Halogen |
| Body Material | Aluminium Die-cast Alloy Glass: Steel Stand: Epoxy Coated |
| IP Rating | IP44 |
| Light Type | Floodlight |
| Number of Bulbs | 2 |
| Beam Angle | |
| PIR-Detection Range | m metre |