Otwornica 20mm 25/32" bimetalowa uzębienie stałe Kennedy KEN0500200K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Otwornica 20mm 25/32" bimetalowa uzębienie stałe Kennedy KEN0500200K
Kennedy KEN-050-0200K
KEN0500200K
SM.CK016,24,9ZLNE
6 zębów na cal. Głębokość wycinania 38 mm (1,1/2").
Wymiary otwornicy i chwytu:
14-30 mm - używać chwytu K1 lub K4.
32-210 mm - używać chwytu K2 lub K10.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Konstrukcja ostrzy | Bimetal |
| Materiał obudowy | Stal stopowa |
| Marka | Kennedy |
| Kompatybilne uchwyty | K1, K4 |
| Głębokość skrawania | 1 1/2" cal |
| Głębokość skrawania | 38 mm |
| Średnica skrawania | 20 mm |
| Średnica skrawania | 25/32" cal |
| Materiał tnący | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| EAN13 Barcode | 5036140025691 |
| eCl@ss Code | 21040306 |
| Do zastosowania z uchwytami | K1, K4 |
| Zastosowanie w materiałach | Drewno, blachy metalowe, żeliwo, mosiądz, aluminium, brąz, tworzywo sztuczne |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Głębokość całk. | 65 |
| Długość całk. | 30 |
| Waga całkowita | 0.039 |
| Szerokość całk. | 30 |
| Sup. Part No. | KEN-050-0200K |
| Liczba zębów na cal | 6 TPI |
| Skok zębów | Constant |
| UNSPSC Code | 27112826 |
| Waga | 39 g |