Otwornica 35mm 1.3/8" bimetalowa uzębienie stałe Kennedy KEN0500350K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Otwornica 35mm 1.3/8" bimetalowa uzębienie stałe Kennedy KEN0500350K
Kennedy KEN-050-0350K
KEN0500350K
SM.CK016,31,7ZLNE
6 zębów na cal. Głębokość wycinania 38 mm (1,1/2").
Wymiary otwornicy i chwytu:
14-30 mm - używać chwytu K1 lub K4.
32-210 mm - używać chwytu K2 lub K10.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Konstrukcja ostrzy | Bimetal |
| Materiał obudowy | Stal stopowa |
| Marka | Kennedy |
| Kompatybilne uchwyty | K2, K10 |
| Głębokość skrawania | 1 1/2" cal |
| Głębokość skrawania | 38 mm |
| Średnica skrawania | 1 3/8" cal |
| Średnica skrawania | 35 mm |
| Materiał tnący | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| EAN13 Barcode | 5036140025790 |
| eCl@ss Code | 21040306 |
| Do zastosowania z uchwytami | K2, K10 |
| Zastosowanie w materiałach | Drewno, blachy metalowe, żeliwo, mosiądz, aluminium, brąz, tworzywo sztuczne |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Głębokość całk. | 65 |
| Długość całk. | 45 |
| Waga całkowita | 0.11 |
| Szerokość całk. | 40 |
| Sup. Part No. | KEN-050-0350K |
| Liczba zębów na cal | 6 TPI |
| Skok zębów | Constant |
| UNSPSC Code | 27112826 |
| Waga | 93 g |