Otwornica 64mm 2.1/2" bimetalowa uzębienie stałe Kennedy KEN0500640K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Otwornica 64mm 2.1/2" bimetalowa uzębienie stałe Kennedy KEN0500640K
Kennedy KEN-050-0640K
KEN0500640K
KC-016,50,5ZN/SM.[NM]
Wymiary otwornicy i chwytu:
14-30 mm - używać chwytu K1 lub K4.
32-210 mm - używać chwytu K2 lub K10.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Konstrukcja ostrza | Bimetal |
| Materiał obudowy | Stal stopowa |
| Marka, producent | Kennedy |
| Pasujące trzpienie modujące, adaptery Kennedy | K2, K10 |
| Głębokość skrawania | 1 1/2" cal |
| Głębokość skrawania | 38 mm |
| Średnica skrawania | 2 1/2" cal |
| Średnica skrawania | 64 mm |
| Materiał tnący | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| EAN13 | 5036140025943 |
| ecl@ss | 21040306 |
| Do zastosowania z uchwytami | K2, K10 |
| Zastosowanie w materiałach | Drewno, blachy metalowe, żeliwo, mosiądz, aluminium, brąz, tworzywo sztuczne |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Głębokość całkowita | 70 |
| Długość całkowita | 70 |
| Waga całkowita | 0.195 |
| Szerokość całk. | 55 |
| Oznaczenie | KEN-050-0640K |
| Liczba zębów na cal | 6 TPI |
| Podziałka ostrzy | Stała |
| UNSPSC | 27112826 |
| Waga elementu | 170 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica skrawania | 64mm 2 1/2" cal |
| Numer produktu | |
| Liczba zębów na cal | 6 TPI zębów na cal |
| Podziałka ostrzy | Stała |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Mosiądz Brąz Żeliwo Tworzywo sztuczne Blacha stalowa Drewno |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Materiał ostrza | |
| Materiał obudowy | Stal stopowa |
| Głębokość skrawania | 38mm 1-1/2" cal |
| Materiał tnący | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Konstrukcja ostrza | Bimetal |
| Pasujące trzpienie modujące, adaptery Kennedy | K10 K2 |
| Backing Material |