Otwornica z bimetalu 108mm 4.1/4" uzębienie zmienne Kennedy KEN0506080K PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$43.95
Cena regularna:
$35.73
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Otwornica z bimetalu 108mm 4.1/4" uzębienie zmienne Kennedy KEN0506080K
Kennedy KEN-050-6080K
KEN0506080K
Otwornica ze stali bimetalicznej 108mm (4.1/4")
KEN-050-6080K
KC-016,115ZN/SM.[NM]
Piły te charakteryzują sie wyjątkowo dobrymi parametrami cięcia, które zostawia gładkie, dobrze wykończone powierzchnie, przy znacznej redukcji hałasu przy pracy, szczególnie do cięcia rur kątowników itd. Dzięki korzystnej konstrukcji osiąga się także szybkie odprowadzanie wiórów. 4 do 6 zębów na cal. Głębokość cięcia 28.5mm (11/8”)
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Konstrukcja ostrza | Bimetal |
| Materiał obudowy | Stal stopowa |
| Marka, producent | Kennedy |
| Pasujące trzpienie modujące, adaptery Kennedy | K2;K10 |
| Głębokość skrawania | 1 1/8" cal |
| Głębokość skrawania | 28.5 mm |
| Średnica skrawania | 108 mm |
| Średnica skrawania | 4 1/4" cal |
| Materiał tnący | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| EAN13 | 5036140027480 |
| ecl@ss | 21040306 |
| Zastosowanie w materiałach | Drewno, blachy metalowe, żeliwo, mosiądz, aluminium, brąz, tworzywo sztuczne |
| Grupa materiałowa | M3 |
| Oznaczenie | KEN-050-6080K |
| Liczba zębów na cal | 4 - 6 TPI |
| Podziałka ostrzy | Zmienny |
| UNSPSC | 27112826 |
| Waga elementu | 470 g |