Otwornica z bimetalu 168mm 6.11/16" uzębienie zmienne Kennedy KEN0506680K
dostępny
Cena regularna:
87,88 €
Cena regularna:
71,45 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Otwornica z bimetalu 168mm 6.11/16" uzębienie zmienne Kennedy KEN0506680K
Kennedy KEN-050-6680K
KEN0506680K
SM.CK016,269,8ZLNE
Piły te charakteryzują się wyjątkowo dobrymi parametrami cięcia, które zostawia gładkie dobrze wykończone powierzchnie, przy znacznej redukcji hałasu przy pracy, szczególnie do cięcia rur kątowników itd. Dzięki korzystnej konstrukcji osiąga się także szybkie odprowadzanie wiórów.
4 do 6 zębów na cal. Głębokość cięcia 28.5mm (11/8”)
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Konstrukcja ostrzy | Bimetal |
| Materiał obudowy | Stal stopowa |
| Marka | Kennedy |
| Kompatybilne uchwyty | K2;K10 |
| Głębokość skrawania | 1 1/8" cal |
| Głębokość skrawania | 28.5 mm |
| Średnica skrawania | 168 mm |
| Średnica skrawania | 6 11/16" cal |
| Materiał tnący | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| EAN13 Barcode | 5036140228054 |
| eCl@ss Code | 21040306 |
| Zastosowanie w materiałach | Drewno, blachy metalowe, żeliwo, mosiądz, aluminium, brąz, tworzywo sztuczne |
| Grupa materiałowa | M3 |
| Sup. Part No. | KEN-050-6680K |
| Liczba zębów na cal | 4 - 6 TPI |
| Skok zębów | Zmienny |
| UNSPSC Code | 27112826 |
| Waga | 1060 g |