Otwornica z bimetalu 16mm 5/8" uzębienie zmienne Kennedy KEN0505160K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Otwornica z bimetalu 16mm 5/8" uzębienie zmienne Kennedy KEN0505160K
Kennedy KEN-050-5160K
KEN0505160K
Otwornica ze stali bimetalicznej 16mm (5/8")
KEN-050-5160K
KC-016,24,9ZN/SM.[NM]
Piły te charakteryzują sie wyjątkowo dobrymi parametrami cięcia, które zostawia gładkie, dobrze wykończone powierzchnie, przy znacznej redukcji hałasu przy pracy, szczególnie do cięcia rur kątowników itd. Dzięki korzystnej konstrukcji osiąga się także szybkie odprowadzanie wiórów. 4 do 6 zębów na cal. Głębokość cięcia 28.5mm (11/8”)
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Konstrukcja ostrza | Bimetal |
| Materiał obudowy | Stal stopowa |
| Marka, producent | Kennedy |
| Pasujące trzpienie modujące, adaptery Kennedy | K1; K4 |
| Głębokość skrawania | 1 1/8" cal |
| Głębokość skrawania | 28.5 mm |
| Średnica skrawania | 16 mm |
| Średnica skrawania | 5/8" cal |
| Materiał tnący | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| EAN13 | 5036140027060 |
| ecl@ss | 21040306 |
| Zastosowanie w materiałach | Drewno, blachy metalowe, żeliwo, mosiądz, aluminium, brąz, tworzywo sztuczne |
| Grupa materiałowa | M3 |
| Głębokość całkowita | 65 |
| Długość całkowita | 30 |
| Waga całkowita | 0.039 |
| Szerokość całk. | 30 |
| Oznaczenie | KEN-050-5160K |
| Liczba zębów na cal | 4 - 6 TPI |
| Podziałka ostrzy | Zmienny |
| UNSPSC | 27112826 |
| Waga elementu | 40 g |