Otwornica z bimetalu 68mm 2.11/16" uzębienie zmienne Kennedy KEN0505680K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Otwornica z bimetalu 68mm 2.11/16" uzębienie zmienne Kennedy KEN0505680K
Kennedy KEN-050-5680K
KEN0505680K
68mm (2.11/16") BI-METAL V/P HOLESAW Kennedy KEN0505680K
Kennedy KEN-050-5680K
SM.CK016,52,4ZLNE
Otwornice o zmiennym uzębieniu ze stali bimetalicznej HSS
Piły te charakteryzują sie wyjątkowo dobrymi parametrami cięcia, które zostawia gładkie, dobrze wykończone powierzchnie, przy znacznej redukcji hałasu przy pracy, szczególnie do cięcia rur kątowników itd. Dzięki korzystnej konstrukcji osiąga się także szybkie odprowadzanie wiórów.
4 do 6 zębów na cal. Głębokość cięcia 28.5mm (11/8”)
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Konstrukcja ostrzy | Bimetal |
| Materiał obudowy | Stal stopowa |
| Producent | Kennedy |
| Kompatybilne uchwyty | K2;K10 |
| Głębokość skrawania | 1 1/8" cal |
| Głębokość skrawania | 28.5 mm |
| Średnica skrawania | 2 11/16" cal |
| Średnica skrawania | 68 mm |
| Materiał tnący | Stal szybkotnąca, HSS |
| EAN13 Barcode | 5036140228047 |
| eCl@ss Code | 21040306 |
| Zastosowanie w materiałach | Drewno, blachy stalowe, żeliwo, mosiądz, aluminium, brąz, tworzywo sztuczne |
| Klasa materiałowa | M3 |
| Supplier Part No. | 0505680K |
| Liczba zębów na cal | 4 - 6 TPI |
| Skok zębów | Zmienny |
| UNSPSC Code | 27112826 |
| Waga elementu | 225 g |