Paca tynkarska 11"x4,1/2" Senator SEN5120100K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Paca tynkarska 11"x4,1/2" Senator SEN5120100K
Senator SEN-512-0100K
SEN5120100K
PACA TYNKARSKA 11"x4.1/2" Senator SEN5120100K
SEN-512-0100K
SM.CK016,23,2ZLNE
Pojedynczy trzpień, wygięta rączka drewniana z metalowym chwytem na 6 nitach. Hartowana i polerowana stalowa blacha.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140043060 |
| eCl@ss Code | 21040604 |
| Głębokość całk. | 80 |
| Długość całkowita | 523 |
| Waga całkowita | 0.32 |
| Szerokość całk. | 120 |
| Supplier Part No. | 5120100K |
| UNSPSC Code | 27112201 |
| Waga 10 elementów | 4.60 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | |
| Wymiary | 280mm x 115mm |
| Materiał | Stal |
| Wysokość całkowita | mm |
| Długość całkowita | 280mm 11" cal |
| Szerokość całk. | 115mm 4-1/2" cal |
| Typ | Trowel |