Pas do podnośników 0,5mx60mm 3000kg wężowy Matlock MTL9421980K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pas bezkońcowy 0,5mx60mm 3000kg wężowy do podnośników Matlock MTL9421980K
Matlock MTL-942-1980K
MTL9421980K
PAS BEZKONCOWY WEZOWY DO PODNOSNIKOW 0.5mx60mm 3000KG Matlock
MTL-942-1980K
SM.CK016,48,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wysoka wytrzymałość w stosunku do wagi lekkie i łatwe w użyciu. Amortyzuje wstrząsy, solidnie obejmuje materiały zabezpieczając przed przesuwaniem, wypadnięciem. Pasy wykonane z poliestru odpornego na olej, kwasy, dodatkowo są impregnowane. Wszystkie oznaczone są kodem SWL (z ang.: dopuszczalny bezpieczny ładunek), gdzie podane są klasy i trakcyjność produktu. Podane klasy dotyczą tylko podnoszenia prostego. Inne typy podnoszenia są wyszczególnione poniżej, razem z odpowiednim dopuszczalnym bezpiecznym ładunkiem.
Wszystkie pasy dostarczane są z certyfikatami testowymi.
Pasy bezkońcowe wężowe
Wykonano zgodnie z: BS 6668 : Part 2.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140058828 |
| Maximum Load | 3000 kg |
| Głębokość całk. | 60 |
| Długość całk. | 40 |
| Waga | 0.32 |
| Szerokość całk. | 260 |
| Supplier Part No. | 9421980K |
| UNSPSC Code | 24101611 |
| Szerokość | 60 mm |
| Working Length | 0.5 m |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Żółty |
| Numer produktu | |
| Typ produktu | Endless Round Sling |
| Szerokość | 60 mm |
| Working Length | 0.5 m metre |
| Standard, norma | BS EN1492:2 - 2000 |
| Safe Working Load | 3000kg |
| Product Material | Polyester |
| Vertical Hitch Capacity | 3,000kg |
| Choker Hitch Capacity | 2,400kg |
| Basket Hitch Capacity 90°* | 4,200kg |
| Basket Hitch Capacity 120°* | 3,000kg |
| Basket Hitch Capacity | 6,000kg |