Pas do podnośników 1,5mx50mm 2000kg wężowy Matlock MTL9422070K PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pas bezkońcowy 1,5mx50mm 2000kg wężowy do podnośników Matlock MTL9422070K
Matlock MTL-942-2070K
MTL9422070K
SM.CK016,64,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wszystkie pasy dostarczane są z certyfikatami testowymi.
Pasy bezkońcowe wężowe
Wykonano zgodnie z: BS 6668 : Part 2.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140058910 |
| Maximum Load | 2000 kg |
| Głębokość całk. | 130 |
| Długość całk. | 50 |
| Waga całkowita | 0.73 |
| Szerokość całk. | 260 |
| Sup. Part No. | MTL-942-2070K |
| UNSPSC Code | 24101611 |
| Szerokość | 50 mm |
| Working Length | 1.5 m |