Pas do podnośników 2mx60mm 1000kg płaski Matlock MTL9425010K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pas do podnośników 2mx60mm 1000kg płaski Matlock MTL9425010K
Matlock MTL-942-5010K
MTL9425010K
PAS PLASKI POJEDYNCZY DO PODNOSNIKOW 2mx60mm 1000KG Matlock
MTL-942-5010K
SM.CK016,47,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wysoka wytrzymałość w stosunku do wagi lekkie i łatwe w użyciu. Amortyzuje wstrząsy, solidnie obejmuje materiały zabezpieczając przed przesuwaniem, wypadnięciem. Pasy wykonane z poliestru odpornego na olej, kwasy, dodatkowo są impregnowane. Wszystkie oznaczone są kodem SWL (z ang.: dopuszczalny bezpieczny ładunek), gdzie podane są klasy i trakcyjność produktu. Podane klasy dotyczą tylko podnoszenia prostego. Inne typy podnoszenia są wyszczególnione poniżej, razem z odpowiednim dopuszczalnym bezpiecznym ładunkiem. Wszystkie pasy dostarczane są z certyfikatami testowymi.
Pasy płaskie
Obustronnie zakończone klamrą metalową. Wykonane zgodnie z BS 3481 : Part 2.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140059108 |
| Maximum Load | 1000 kg |
| Głębokość całk. | 120 |
| Długość całkowita | 80 |
| Waga całkowita | 1.41 |
| Szerokość całk. | 420 |
| Supplier Part No. | 9425010K |
| Typ | Simplex |
| UNSPSC Code | 24101611 |
| Szerokość | 60 mm |
| Working Length | 2 m |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Violet |
| Typ produktu | Flat Sling-Simplex (Single Thickness) |
| Szerokość | 60mm |
| Working Length | 2 m metre |
| Standard, norma | BS EN1492:1 - 2000 |
| Safe Working Load | 1000kg |
| Product Material | Polyester |
| Vertical Hitch Capacity | 1,000kg |
| Choker Hitch Capacity | 800kg |
| Basket Hitch Capacity 90°* | 1,400kg |
| Basket Hitch Capacity 120°* | 1,000kg |
| Basket Hitch Capacity | 2,000kg |