Pas do podnośników 2mx90mm 3000kg płaski podwójny Matlock MTL9425530K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
187,20 zł
Cena regularna:
152,20 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pas do podnośników 2mx90mm 3000kg płaski podwójny Matlock MTL9425530K
Matlock MTL-942-5530K
MTL9425530K
PAS PLASKI PODWOJNY DO PODNOSNIKOW 2mx90mm 3000KG Matlock
MTL-942-5530K
SM.CK016,102,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wysoka wytrzymałość w stosunku do wagi lekkie i łatwe w użyciu. Amortyzuje wstrząsy, solidnie obejmuje materiały zabezpieczając przed przesuwaniem, wypadnięciem. Pasy wykonane z poliestru odpornego na olej, kwasy, dodatkowo są impregnowane. Wszystkie oznaczone są kodem SWL (z ang.: dopuszczalny bezpieczny ładunek), gdzie podane są klasy i trakcyjność produktu. Podane klasy dotyczą tylko podnoszenia prostego. Inne typy podnoszenia są wyszczególnione poniżej, razem z odpowiednim dopuszczalnym bezpiecznym ładunkiem. Wszystkie pasy dostarczane są z certyfikatami testowymi.
Pasy płaskie
Obustronnie zakończone klamrą metalową. Wykonane zgodnie z BS 3481 : Part 2.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140059214 |
| Maximum Load | 3000 kg |
| Głębokość całk. | 90 |
| Długość całkowita | 85 |
| Waga całkowita | 1.45 |
| Szerokość całk. | 410 |
| Supplier Part No. | 9425530K |
| Typ | Duplex |
| UNSPSC Code | 24101611 |
| Szerokość | 90 mm |
| Working Length | 2 m |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Żółty |
| Typ produktu | Flat Sling-Duplex (Double Thickness |
| Szerokość | 90mm |
| Working Length | 2 m metre |
| Standard, norma | BS EN1492:1 - 2000 |
| Safe Working Load | 3000kg |
| Product Material | Polyester |
| Vertical Hitch Capacity | 3,000kg |
| Choker Hitch Capacity | 2,400kg |
| Basket Hitch Capacity 90°* | 4,200kg |
| Basket Hitch Capacity 120°* | 3,000kg |
| Basket Hitch Capacity | 6,000kg |