Pas do podnośników 4mx150mm 5000kg płaski podwójny Matlock MTL9425750K
dostępny
Cena regularna:
95,45 €
Cena regularna:
77,60 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pas do podnośników 4mx150mm 5000kg płaski podwójny Matlock MTL9425750K
Matlock MTL-942-5750K
MTL9425750K
PAS PLASKI PODWOJNY DO PODNOSNIKOW 4mx150mm 5000KG Matlock
MTL-942-5750K
SM.CK016,337,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wysoka wytrzymałość w stosunku do wagi lekkie i łatwe w użyciu. Amortyzuje wstrząsy, solidnie obejmuje materiały zabezpieczając przed przesuwaniem, wypadnięciem. Pasy wykonane z poliestru odpornego na olej, kwasy, dodatkowo są impregnowane. Wszystkie oznaczone są kodem SWL (z ang.: dopuszczalny bezpieczny ładunek), gdzie podane są klasy i trakcyjność produktu. Podane klasy dotyczą tylko podnoszenia prostego. Inne typy podnoszenia są wyszczególnione poniżej, razem z odpowiednim dopuszczalnym bezpiecznym ładunkiem. Wszystkie pasy dostarczane są z certyfikatami testowymi.
Pasy płaskie
Obustronnie zakończone klamrą metalową. Wykonane zgodnie z BS 3481 : Part 2.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140059337 |
| Maximum Load | 5000 kg |
| Głębokość całk. | 150 |
| Długość całkowita | 150 |
| Waga całkowita | 3.8 |
| Szerokość całk. | 570 |
| Supplier Part No. | 9425750K |
| Typ | Duplex |
| UNSPSC Code | 24101611 |
| Szerokość | 150 mm |
| Working Length | 4 m |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Typ produktu | Flat Sling-Duplex (Double Thickness |
| Szerokość | 150mm |
| Working Length | 4 m metre |
| Standard, norma | BS EN1492:1 - 2000 |
| Safe Working Load | 5000kg |
| Product Material | Polyester |
| Vertical Hitch Capacity | 5,000kg |
| Choker Hitch Capacity | 4,000kg |
| Basket Hitch Capacity 90°* | 7,000kg |
| Basket Hitch Capacity 120°* | 5,000kg |
| Basket Hitch Capacity | 10,000kg |