Pas podtrzymujący kręgosłup rozm. L 38-47" Tuffsafe TFF9622012C
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pas podtrzymujący kręgosłup rozm. L 38-47" Tuffsafe TFF9622012C
Tuffsafe TFF-962-2012C
TFF9622012C
BACK SUPPORT BELT - LARGE Tuffsafe
TFF-962-2012C
SM.CK016,60,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Belt Width | 8" cal |
| Brace Width | 1-1/4" in |
| Marka | Tuffsafe |
| EAN13 Barcode | 5036140221895 |
| eCl@ss Code | 40019107 |
| Maximum Waist Size | 47" cal |
| Minimum Waist Size | 38" cal |
| Sup. Part No. | TFF-962-2012C |
| Type | Back Support Belt |
| UNSPSC Code | 53102501 |