Pasek przemysłowy 2,5m do zawiesi o płaskich końcach 300kg Matlock MTL9788020K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pasek przemysłowy 2,5m do zawiesi o płaskich końcach 300kg Matlock MTL9788020K
Matlock MTL-978-8020K
MTL9788020K
2.5M INDUSTRIAL LOAD STRAP PLAIN END 300KG Matlock
MTL-978-8020K
SM.CK016,13,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Pasek do zawiesi o płaskich końcach
Pasek ten jest dostarczany jako pojedynczy wraz z urządzeniem zapadkowym, dołączonym do jednego końca. Naprężenie powstaje po owinięciu taśmą ładunku i przewleczeniu go przez zapadkę. Przeznaczony jest do zabezpieczania ładunku w czasie transportu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140071919 |
| eCl@ss Code | 20420100 |
| Długość | 2.5 m |
| Min Break Load | 300 kg |
| Numer produktu | LS11-0.3T |
| Supplier Part No. | 9788020K |
| UNSPSC Code | 24141511 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Orange |
| Długość | mm 2.5 m metre |
| Typ produktu | Load Strap-Plain End |
| Szerokość | 25mm |
| Liczba elementów | szt; elem. |
| Standard, norma | Complies with EN12195-2:2000 |
| Minimum Breaking Strength (MBS) | 300kg |