Pasek przemysłowy 4,5m do zawiesi o płaskich końcach 800kg Matlock MTL9788040K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pasek przemysłowy 4,5m do zawiesi o płaskich końcach 800kg Matlock MTL9788040K
Matlock MTL-978-8040K
MTL9788040K
4.5M INDUSTRIAL LOAD STRAP PLAIN END 800KG Matlock
MTL-978-8040K
SM.CK016,25,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Pasek do zawiesi o płaskich końcach
Pasek ten jest dostarczany jako pojedynczy wraz z urządzeniem zapadkowym, dołączonym do jednego końca. Naprężenie powstaje po owinięciu taśmą ładunku i przewleczeniu go przez zapadkę. Przeznaczony jest do zabezpieczania ładunku w czasie transportu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140071926 |
| eCl@ss Code | 20420100 |
| Długość | 4.5 m |
| Min Break Load | 800 kg |
| Numer produktu | LS05-0.8T |
| Supplier Part No. | 9788040K |
| UNSPSC Code | 24141511 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Orange |
| Długość | mm 4.5 m metre |
| Typ produktu | Load Strap-Plain End |
| Szerokość | 25mm |
| Liczba elementów | szt; elem. |
| Standard, norma | Complies with EN12195-2:2000 |
| Minimum Breaking Strength (MBS) | 800kg |