Pędzel do kaloryferów 50mm 2" Kennedy KEN5336040K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pędzel do kaloryferów 2" Kennedy KEN5336040K
Kennedy KEN-533-6040K
Pędzel do KALORYFEROW 2"
KEN-533-6040K
Opis produktu
Zaprojektowany do malowania tylnych części kaloryferów. Plastikowa rączka z mocnym włosiem.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Brush Width | 50mm |
| Kod EAN13 | 5036140022096 |
| Kod eCl@ss | 21041102 |
| Głębokosć całk./opak. | 10 |
| Długość całk./opak. | 390 |
| Waga całkowita | 0.054 |
| Szerokość całk./opak. | 50 |
| Nr produktu | KEN-533-6040K |
| Kod UNSPSC | 31211904 |
| Waga elementu | 55g |
KEN5336040K
PEDZEL DO KALORYFEROW 2" Kennedy
KEN-533-6040K
SM.CK016,5,7ZLNE
Narzędzia Cromwell