Pędzel do laminowania 75mm 3" Kennedy KEN5336375K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pędzel do laminowania 75mm 3" Kennedy KEN5336375K
Kennedy KEN-533-6375K
KEN5336375K
3" LAMINATING BRUSH Kennedy
KEN-533-6375K
SM.CK016,8,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Pędzle Laminowane do włókna szklanego i żywicy. Białe włosie, stalową tulejką. Rękojeść z tworzywa sztucznego w kolorze kremowym.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 31211904 |
| eCl@ss Code | 21041102 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5336375K |
| EAN13 Barcode | 5036140229273 |
| Brush Width | 3" cal |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | Czarny |
| Długość całk. | 225 mm |
| Product Number | |
| Liczba elementów | |
| Brush Width | 75 mm 3" cal |
| Handle Material | Plastic |
| Compatible Materials | Fibreglass/Resin |
| Recommended Environment | Indoor/Outdoor |
| Brush Shape | Flat Straight Cut |
| Handle Shape | Straight |
| Brush Material | Pure Bristle |
| Brush Size Number | |
| Ferrule Material | Stainless Steel |
| Ferrule Finish/Coating | |
| Bristle Colour | White |
| Brush Length | 45 mm |
| Brush Thickness | mm |
| Brush Type | Painting/Covering Brush |