Pędzel do odpylania Coco 4" Kennedy KEN5336824K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
100mm (4") COCO DUSTING BRUSH BLACK Kennedy KEN5336824K
Kennedy KEN-533-6824K
KEN5336824K
100mm (4") COCO DUSTING BRUSH BLACK Kennedy
KEN-533-6824K
SM.CK016,30,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane z czarnego miękkiego włosia lub z włókna kokosowej szczeciny. Zwykły uchwyt drewniany. Dla ogólnych prac odkurzania i czyszczenia.
Rozmiar: 100mm (4 ").
Coco = Kokos
Pure = Miekkie
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Brush Width | 100 mm |
| Brush Width | 4" cal |
| EAN13 Barcode | 5036140228993 |
| eCl@ss Code | 21041102 |
| Supplier Part No. | 5336824K |
| Typ | Coco |
| UNSPSC Code | 31211904 |
| Waga elementu | 115 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | |
| Długość całkowita | 240mm |
| Liczba elementów | |
| Brush Width | 100mm 4" cal |
| Handle Material | Drewno |
| Compatible Materials | Dust/Swarf |
| Recommended Environment | Indoor |
| Brush Shape | Block |
| Handle Shape | Straight |
| Brush Material | Coco Fibres |
| Brush Size Number | |
| Ferrule Material | |
| Ferrule Finish/Coating | Chrome-plated |
| Bristle Colour | Czarny |
| Brush Length | 70mm |
| Brush Thickness | 25mm |
| Brush Type | Cleaning/Dusting Brush |