Pędzel do odpylania Pure 4" Kennedy KEN5336844K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
100mm (4") PURE BRISTLE DUSTING BRUSH Kennedy KEN5336844K
Kennedy KEN-533-6844K
KEN5336844K
SM.CK016,30,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Rozmiar: 100mm (4 ").
Coco = Kokos
Pure = Miekkie
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| Brush Width | 100 mm |
| Brush Width | 4" cal |
| EAN13 Barcode | 5036140229006 |
| eCl@ss Code | 21041102 |
| Sup. Part No. | KEN-533-6844K |
| Type | Pure |
| UNSPSC Code | 31211904 |
| Waga | 105 kg |