Pędzel malarski 1/2" Senator SEN5330210K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pędzel malarski 1/2" Senator SEN5330210K
Senator SEN-533-0210K
SEN5330210K
KC-016,4,7ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Senator |
| EAN13 | 5036140019324 |
| ecl@ss | 21041102 |
| Głębokość całkowita | 10 |
| Długość całkowita | 200 |
| Waga całkowita | 0.016 |
| Szerokość całk. | 15 |
| Oznaczenie | SEN-533-0210K |
| UNSPSC | 31211904 |
| Waga elementu | 15 g |
| Szerokość | 1/2" cal |
| Szerokość | 13 mm |