Pędzel malarski 2.1/2" Senator SEN5330260K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pędzel malarski 2.1/2" Senator SEN5330260K
Senator SEN-533-0260K
SEN5330260K
PEDZEL MALARSKI 2.1/2" Senator
SEN-533-0260K
SM.CK016,10,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Drewniane rączki i chromowe prasowane nakładki z długim włosiem. Do generalnego użytku i gospodarstwa domowego. Długie, czyste włosie.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140019379 |
| eCl@ss Code | 21041102 |
| Głębokość całk. | 25 |
| Długość całkowita | 235 |
| Waga całkowita | 0.084 |
| Szerokość całk. | 60 |
| Supplier Part No. | SEN-533-0260K |
| UNSPSC Code | 31211904 |
| Waga elementu | 85 g |
| Szerokość | 2 1/2" cal |
| Szerokość | 63 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | Niebieski |
| Długość całkowita | 235mm |
| Liczba elementów | |
| Brush Width | 63mm 2-1/2" cal |
| Handle Material | Drewno |
| Compatible Materials | Oil-based Paint/Coatings Water-based Paint/Coatings |
| Recommended Environment | Indoor/Outdoor |
| Brush Shape | Flat Straight Cut |
| Handle Shape | Straight |
| Brush Material | Pure Bristle |
| Brush Size Number | |
| Ferrule Material | Stal |
| Ferrule Finish/Coating | Chrome-plated |
| Bristle Colour | Natrual |
| Brush Length | 57mm |
| Brush Thickness | mm |
| Brush Type | Painting/Covering Brush |