Pędzel malarski płaski 1.1/2" Kennedy KEN5335050K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pędzel malarski płaski 1.1/2" Kennedy KEN5335050K
Kennedy KEN-533-5050K
Pędzel malarski płaski 1.1/2"
KEN-533-5050K
Opis produktu
Z drewnianym pomalowanym uchwytem. Chromowane, mocno zaciśniete skuwki.Długie, czyste, czarne włosie. Zaprojektowane tak by maksymalnie zwiększyć jego żywotność.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140019249 |
| Kod eCl@ss | 21041102 |
| Głębokosć całk./opak. | 20 |
| Długość całk./opak. | 260 |
| Waga całkowita | 0.062 |
| Szerokość całk./opak. | 55 |
| Nr produktu | SB024 1.1/2" |
| Kod UNSPSC | 31211904 |
| Weight per 12 | 0.95 kg |
| Szerokość | 1 1/2" calowe |
| Szerokość | 38mm |
KEN5335050K
PEDZEL MALARSKI PLASKI 1.1/2" Kennedy
KEN-533-5050K
SM.CK016,15,3ZLNE
Narzędzia Cromwell