Pędzel malarski płaski 13mm 1/2" Kennedy KEN5331120K PRO24-1
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pędzel malarski płaski 1/2" Kennedy KEN5331120K
Kennedy KEN-533-1120K
KEN5331120K
PEDZEL MALARSKI PLASKI 1/2" Kennedy
KEN-533-1120K
SM.CK016,3,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Z drewnianym pomalowanym uchwytem. Chromowane, mocno zaciśnięte skuwki. Czyste włosie zatopione w gumie. Zaprojektowane by dawać doskonałe rezultaty za przystępną cenę. przeznaczone do użytku domowego i dla zawodowych malarzy.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140019140 |
| eCl@ss Code | 21041102 |
| Głębokość całk. | 10 |
| Długość całkowita | 230 |
| Waga całkowita | 0.014 |
| Szerokość całk. | 30 |
| Supplier Part No. | 5331120K |
| UNSPSC Code | 31211904 |
| Weight per 12 | 0.25 kg |
| Szerokość | 1/2" cal |
| Szerokość | 13 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | Burgundy |
| Długość całkowita | 180mm |
| Liczba elementów | |
| Brush Width | 13mm 1/2" cal |
| Handle Material | Plastic |
| Compatible Materials | Oil-based Paint/Coatings Water-based Paint/Coatings |
| Recommended Environment | Indoor/Outdoor |
| Brush Shape | Flat Straight Cut |
| Handle Shape | Straight |
| Brush Material | Pure Bristle |
| Brush Size Number | |
| Ferrule Material | Stal |
| Ferrule Finish/Coating | Chrome-plated |
| Bristle Colour | Czarny |
| Brush Length | 35mm |
| Brush Thickness | mm |
| Brush Type | Painting/Covering Brush |