Pędzel malarski płaski 75mm 3" Kennedy KEN5331220K PRO24-1
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pędzel malarski płaski 3" Kennedy KEN5331220K
Kennedy KEN-533-1220K
KEN5331220K
PEDZEL MALARSKI PLASKI 3" Kennedy
KEN-533-1220K
SM.CK016,30,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Z drewnianym pomalowanym uchwytem. Chromowane, mocno zaciśniete skuwki.
Czyste włosie zatopione w gumie. Zaprojektowane by dawać doskonałe rezultaty za
przystępną cenę. przeznaczone do użytku domowego i dla zawodowych malarzy.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140019188 |
| eCl@ss Code | 21041102 |
| Głębokość całk. | 20 |
| Długość całkowita | 300 |
| Waga całkowita | 0.115 |
| Szerokość całk. | 95 |
| Supplier Part No. | 5331220K |
| UNSPSC Code | 31211904 |
| Weight per 12 | 1.80 kg |
| Szerokość | 3" cal |
| Szerokość | 75 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | Burgundy |
| Długość całkowita | 270mm |
| Liczba elementów | |
| Brush Width | 75mm 3" cal |
| Handle Material | Plastic |
| Compatible Materials | Oil-based Paint/Coatings Water-based Paint/Coatings |
| Recommended Environment | Indoor/Outdoor |
| Brush Shape | Flat Straight Cut |
| Handle Shape | Straight |
| Brush Material | Pure Bristle |
| Brush Size Number | |
| Ferrule Material | Stal |
| Ferrule Finish/Coating | Chrome-plated |
| Bristle Colour | Czarny |
| Brush Length | 80mm |
| Brush Thickness | mm |
| Brush Type | Painting/Covering Brush |