Pędzel przemysłowy 1/2" Kennedy KEN9070210K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pędzel przemysłowy 1/2" Kennedy KEN9070210K
Kennedy KEN-907-0210K
KEN9070210K
PEDZEL PRZEMYSLOWY 1/2" Kennedy
KEN-907-0210K
SM.CK016,2,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Idealne do szerokiego zastosowania w rozmaitych pracach w warsztatach domach i do stosowania kreozotu, środków czyszczących. Drewniana rękojeść z czystym włosiem.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Brush Width | 1/2" cal |
| EAN13 Barcode | 5036140019065 |
| eCl@ss Code | 21041102 |
| Supplier Part No. | 9070210K |
| UNSPSC Code | 31211904 |
| Waga elementu | 13 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | Natural |
| Długość całkowita | 185mm |
| Liczba elementów | |
| Brush Width | 13mm 1/2" cal |
| Handle Material | Drewno |
| Compatible Materials | Oil-based Paint/Coatings Water-based Paint/Coatings |
| Recommended Environment | Indoor/Outdoor |
| Brush Shape | Flat Straight Cut |
| Handle Shape | Straight |
| Brush Material | Pure Bristle |
| Brush Size Number | |
| Ferrule Material | Stal |
| Ferrule Finish/Coating | Chrome-plated |
| Bristle Colour | Natural |
| Brush Length | 35mm |
| Brush Thickness | mm |
| Brush Type | Painting/Covering Brush |