Pędzel przemysłowy 2.1/2" Kennedy KEN9070310K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pędzel przemysłowy 2.1/2" Kennedy KEN9070310K
Kennedy KEN-907-0310K
KEN9070310K
PEDZEL PRZEMYSLOWY 2.1/2" Kennedy
KEN-907-0310K
SM.CK016,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Idealne do szerokiego zastosowania w rozmaitych pracach w warsztatach domach i do stosowania kreozotu, środków czyszczących. Drewniana rękojeść z czystym włosiem.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Brush Width | 2 1/2" cal |
| EAN13 Barcode | 5036140019102 |
| eCl@ss Code | 21041102 |
| Supplier Part No. | 9070310K |
| UNSPSC Code | 31211904 |
| Waga elementu | 63 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | Natural |
| Długość całkowita | 220mm |
| Liczba elementów | |
| Brush Width | 63mm 2-1/2" cal |
| Handle Material | Drewno |
| Compatible Materials | Oil-based Paint/Coatings Water-based Paint/Coatings |
| Recommended Environment | Indoor/Outdoor |
| Brush Shape | Flat Straight Cut |
| Handle Shape | Straight |
| Brush Material | Pure Bristle |
| Brush Size Number | |
| Ferrule Material | Stal |
| Ferrule Finish/Coating | Chrome-plated |
| Bristle Colour | Natural |
| Brush Length | 45mm |
| Brush Thickness | mm |
| Brush Type | Painting/Covering Brush |